Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleurhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een bruine beuk.
Gelijst, zichtmaat 16x11, lijstmaat 30x24
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'AZ'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 24-2-2015 om 20:37 |
Eindtijd | 3-3-2015 om 20:37 |