Arie Zuidersma - Symbolen

Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!
Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!
  • Arie Zuidersma (1925-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2003
Techniek Acryl
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig laat werk van Arie Zuidersma.
Het schilderij bevat figuren welke voor hem,
Het jaar van vervaardiging symboliseren.
De golf oorlog bijvoorbeeld.
Alles in de door Arie Zuidersma veel gebruikte sprekende kleuren.
In goede staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80