Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wadfinxveen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.