Aristide De Biseau - landschap met figuren - Verkocht

Aristide De Biseau - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Aristide De Biseau - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 20!Aristide De Biseau - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 20!
  • Aristide De Biseau (1844-1883)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 8 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets van de Belgische kunstenaar A. de Biseau.

Wordt goed verpakt verzonden.
De ets is in een goede conditie.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 7,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 25,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Aristide De Biseau (1844-1883)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  kunsthuis85
Lid sinds 2019
60 verkochte items
15 cm
8 cm