Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Giclée |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 exemplaren |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 25 exemplaren (genummerd 7/25). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 49,5 x 61,0 cm;
Afmetingen beeld: 36,2 x 50,0 cm;
Verzending als afhaling mogelijk. Verzending enkel naar BE en NL (kostprijs verzending naar BE / NL = 10,00 EUR).
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en
aangetekend verstuurd.
Aarzel niet om contact op te nemen.
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Absolute nieuwstaat (nooit ingelijst) | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 9000, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 14-3-2021 om 14:59 |
Eindtijd | 28-3-2021 om 23:26 |
Objectlocatie | 9000, België |