Armen Eloyan - Zonder Titel

Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!
Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Armen Eloyan (1966)
Jaartal1994
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen33.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Passe-partout57 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gouache van de Armeense Kunstenaar Armen Eloyan (1966)
Een vroeg werk uit 1994
In perfekte staat

Armen Eloyan (1966)

Armeens ArmeensNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Escaper

Lid sinds 2019
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
57 cm
57 cm
32.5 cm
33.5 cm
Sluit over 2d 6u 53m 03s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieBeesel,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 16:29
Eindtijd:08-02-2023 om 20:52