Armien Visser - Chinees hobbelpaardje met een wiebelstaartje

Armien Visser - Chinees hobbelpaardje met een wiebelstaartje kopen? Bied vanaf 65!
Armien Visser - Chinees hobbelpaardje met een wiebelstaartje kopen? Bied vanaf 65!Armien Visser - Chinees hobbelpaardje met een wiebelstaartje kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Armien Visser (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gekleurde ets van Armien Visser.  Gesigneerd met potlood ( onder het passe partout.).

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item valt onder de margeregeling

Armien Visser (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
50 cm
59 cm
Starttijd:27-06-2022 om 14:52
Eindtijd:08-07-2022 om 22:56
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland