Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst - Verkocht

Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Armien Visser (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 49 cm (h x b)
Lijst60 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1

Plaatrand 37x49 cm.

Achter passepartout en glas.

In een aluminium lijst.

Armien Visser (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
71 cm
60 cm
49 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 20:52
Eindtijd:07-10-2022 om 20:56
Liefhebbert1
01 okt. / 14:06
€ 60