Arnoud de Blauw - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Arnoud de Blauw - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Arnoud de Blauw - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Arnoud de Blauw - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Arnoud de Blauw - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Arnoud de Blauw (1954)
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQSWA

Klein vuiltje rechts in op het blad.

Arnoud de Blauw (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
49 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:23-10-2019 om 16:23
Eindtijd:03-11-2019 om 22:09
Biedingen (10)
ducoruth1948
03 nov. / 16:04
€ 40
daanj
01 nov. / 22:52
€ 35
ducoruth1948
01 nov. / 22:52
€ 35
daanj
01 nov. / 22:51
€ 30
ducoruth1948
01 nov. / 22:51
€ 25
daanj
25 okt. / 15:08
€ 20
jvdo
25 okt. / 15:08
€ 15
daanj
25 okt. / 15:07
€ 10
jvdo
25 okt. / 15:07
€ 5
daanj
23 okt. / 21:21
€ 1