Peter Bastiaanssen - 'Yapping' Dahli
Koninklijke Tichelaar Makkum - Prachtig blauw wand plooibord
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duisburg, Duitsland |
Starttijd | 13-8-2004 om 17:04 |
Eindtijd | 20-8-2004 om 17:04 |