As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994)

As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994) kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994) kopen? Bied vanaf 20!As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994) kopen? Bied vanaf 20!As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994) kopen? Bied vanaf 20!As van Hassel - 2 zeefdrukken (1994) kopen? Bied vanaf 20!

Ad van Hassel

Geplaatst door  hn13
FA. (3)

10 verkochte items
  • Ad van Hassel
GesigneerdHandgesigneerd

Twee zeefdrukken met bloemen
22x22cm (beeldmaat 15x15 cm)
Gesigneerd 'Hassel '94' en voorzien van oplagenummers. 241/250
Tweede eveneens gesigneerd, gedateerd en voorzien van oplagenummer

Ad van Hassel

Geplaatst door  hn13
FA. (3)

10 verkochte items

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:05-11-2015 om 18:50
Eindtijd:11-11-2015 om 18:50

Biedingen (1):

Merel64
11 nov. / 13:27
€ 20