Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje - Verkocht

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kinderhoofdje kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  mameren
FA. (10)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen8.5 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht900 gram
GesigneerdOngesigneerd
Mooi gaaf beeld gemonteerd op marmeren sokkel.Toegeschreven aan Astrid Veldhuyzen.

Beeld en sokkel onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-09-2018 om 22:34
Eindtijd:07-10-2018 om 21:13
gtz
07 okt. / 12:40
€ 20