Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Verschillen die verbinden “
Omschrijving
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
1990
Techniek
Brons
Afmetingen
13 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd vormgegeven beeld van twee gezichten die samensmelten tot een geheel Titel “ Verschillen die verbinden “ Achtergrondgedachte “ We zijn allemaal gelijk, maar absoluut niet hetzelfde. Wat zou ik zien als ik naar mezelf kon kijken door de ogen van een ander? “ Kunstenares: Astrid Veldhuyzen koppen Het beeld is gesigneerd: AV Materiaal: brons Wordt geleverd met echtheidscertificaat Het sculptuur staat los op de marmeren sokkel, zodat u zelf kunt bepalen of u deze wilt gaan gebruiken. Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Goed
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50