Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam
Omschrijving
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
1990
Techniek
Brons
Afmetingen
9 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd vormgegeven beeld van een vijftal vrolijke dames, in een uitbundige sfeer. Het betreft een vrij zeldzaam exemplaar, niet meer verkrijgbaar in de vrije verkoop. Kunstenares: Astrid Veldhuyzen koppen Materiaal: brons Het beeld verkeert in zeervgoede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50