Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam

Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!
Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!
  • Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Brons
Afmetingen 9 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd vormgegeven  beeld van een vijftal vrolijke dames, in een uitbundige sfeer.
Het betreft een vrij zeldzaam exemplaar, niet meer verkrijgbaar in de vrije verkoop.
Kunstenares: Astrid Veldhuyzen koppen
Materiaal: brons
Het beeld verkeert in zeervgoede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50

Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
524 verkochte items
Alle items (20)
12
9
3