August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus - Verkocht

August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus kopen? Bied vanaf 1!
  • August Walther & Sohne AG (1888)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Sixties/Plastic Age
Afmetingen 8 x 9 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 400 gram
Gemerkt Ongemerkt

Glazen kandelaar ontwerp Heiner Düsterhaus uitgevoerd bij Walther Glas in Duitsland. In onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

August Walther & Sohne AG (1888)

Duits Duits Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
9
8
4