August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal - Verkocht

August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • August Walther & Sohne AG (1888)
TypeGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen7 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Walther &Sohne
 Vintage art-deco schaal op 4 pootjes.
Transparant oranje/roze glas.
Hoogte 7 cm,
diameter 30 cm.
Conditie goed
Wordt aangetekend verzonden

Minieme gebruikssporen

August Walther & Sohne AG (1888)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
30
7
30
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2022 om 23:04
Eindtijd:22-07-2022 om 21:41
Biedingen (8)
RGroenteman
22 jul. / 21:32
€ 25
Krek66
22 jul. / 21:32
€ 25
RGroenteman
22 jul. / 19:31
€ 20
martijn00
22 jul. / 16:49
€ 15
Drsg
17 jul. / 10:56
€ 10
Krek66
17 jul. / 08:34
€ 5
Drsg
16 jul. / 23:39
€ 3
Krek66
15 jul. / 22:36
€ 1