Adrian de Gijzel - De zwarte doos
Jo Bezaan - OPVLIEGENDE VOGELS
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Overig |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44.45 x 24.13 x 17.78 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Diverse kleine witte vlekjes | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 24-4-2024 om 12:00 |
Eindtijd | 6-5-2024 om 20:21 |