Bambi - Lady Di

Bambi - Lady Di kopen? Bied vanaf 280!
Bambi - Lady Di kopen? Bied vanaf 280!Bambi - Lady Di kopen? Bied vanaf 280!Bambi - Lady Di kopen? Bied vanaf 280!
  • Bambi (1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Lady Di - tweekleuren zeefdruk - Met de hand getekend en genummerd door Bambi

'Lady Di' is het eerste werk van Bambi uit de 'Weapon of Voice' Wonderful Women reeks. "Dit kunstwerk wil vrouwen een stem geven op een moment dat vrouwen in de publieke ruimte worden ontmenselijkt en bedreigd omwille van hun politieke standpunten", aldus Bambi.

Deze beperkte oplage in uitstekende staat wordt vergezeld van een COA (Certificate of Authenticity).

Het kunstwerk werd steeds plat bewaard, vrij van licht.
Het werk wordt beveiligd verstuurd met tracking code waardoor u de zending kan opvolgen.

Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

Bambi (1982)

Engels Engels

Geplaatst door  streetandartgallery
Lid sinds 2021
10 verkochte items
30 cm
30 cm
Starttijd17-3-2022 om 12:08
Eindtijd26-3-2022 om 20:24
Openingsbod € 280
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen,  België