Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025

Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!
Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!Banksy - Fraai ingelijste Set : Record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025 kopen? Bied vanaf 666!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerkVinyl
Jaartal2001
TypeLP
Banksy - Super Set : Ingelijste record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025

Ingelijste Record “Roots Manuva - Yellow Submarine”
Met Cover Design van Banksy

Uitgebracht in 2001
Gelimiteerde uitgave van slechts 5000 wereldwijd!
Vinyl, 12”,

De record is professioneel fraai ingelijst ( handgemaakt in nederland )
- zie svp detail foto’s -
in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve wit houten lijst
voorzien van optical HC (kras en uv-werend) plexiglas.
Maat : 54 x 84 x 4,5 cm

Cover & vinyl  en NEAR MINT / M-
de beoordeling van records gebeurd op basis van de toestand vinyl
niet op de cover , zeldzaam in goede staat .

PLUS

Banksy GRAFFITI - BNK/5Y 025 Sticker
Zeldzame Banksy-sticker met een tank die wordt gesleept.
De tekst rechtsonder op de sticker luidt “BNK/5Y 025”.
Deze sticker wordt ook wel Tank Tow of Tank Towing Zone genoemd.

Gedrukt op Fasson-Crack Back.
Let op : achterkant van de sticker (met deze info)  zichtbaar door venster

Uitgebracht ca 2004 door Pictures On Walls (POW).
Er was ook een latere editie welke gedoneerd is aan een charity shop in 2009.
Gedrukt op Starliner papier

De “sticker” is professioneel fraai ingelijst
- zie svp detail foto’s -
Zwevend in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve zwart houten lijst
Maat lijst : 44 x 34 x 4,5 cm

Werken zijn in goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

Het werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Altijd met track&trace Versturen is GRATIS 2 pakketten

Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan
Werken zijn in goede conditie
Verzendkosten zijn hoog ( GRATIS )omdat het 2 Pakketten zijn !
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Banksy (1974)

Engels Engels Alle items van deze band of artiest (8)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
154 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
Openingsbod € 666
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSankt Gallen,  Nederland
Starttijd20-4-2024 om 12:49
Eindtijd4-5-2024 om 19:15