Banksy - Super Set : Ingelijste record Yellow Submarine + GRAFFITI- sticker BNK/5Y025
Ingelijste Record “Roots Manuva - Yellow Submarine”
Met Cover Design van Banksy
Uitgebracht in 2001
Gelimiteerde uitgave van slechts 5000 wereldwijd!
Vinyl, 12”,
De record is professioneel fraai ingelijst ( handgemaakt in nederland )
- zie svp detail foto’s -
in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve wit houten lijst
voorzien van optical HC (kras en uv-werend) plexiglas.
Maat : 54 x 84 x 4,5 cm
Cover & vinyl en NEAR MINT / M-
de beoordeling van records gebeurd op basis van de toestand vinyl
niet op de cover , zeldzaam in goede staat .
PLUS
Banksy GRAFFITI - BNK/5Y 025 Sticker
Zeldzame Banksy-sticker met een tank die wordt gesleept.
De tekst rechtsonder op de sticker luidt “BNK/5Y 025”.
Deze sticker wordt ook wel Tank Tow of Tank Towing Zone genoemd.
Gedrukt op Fasson-Crack Back.
Let op : achterkant van de sticker (met deze info) zichtbaar door venster
Uitgebracht ca 2004 door Pictures On Walls (POW).
Er was ook een latere editie welke gedoneerd is aan een charity shop in 2009.
Gedrukt op Starliner papier
De “sticker” is professioneel fraai ingelijst
- zie svp detail foto’s -
Zwevend in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve zwart houten lijst
Maat lijst : 44 x 34 x 4,5 cm
Werken zijn in goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving
Het werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Altijd met track&trace Versturen is GRATIS 2 pakketten
Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan