Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995 - Verkocht

Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst (1948-) 3 originele miniatuur collages gesigneerd BF 1995  kopen? Bied vanaf 1!

Bea Farenhorst

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Bea Farenhorst

Kunstenaar :  Bea Farenhorst (1948-)
Titel :  " landschappen "
Datering :  1995
Medium / Techniek : gemengde technieken / collage
Maten :   46 x 26 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met stift

Conditie : zeer goed, de lijst is wel iets beschadigd.

Deze originele Bea Farenhorst collages zijn afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Bea Farenhorst

FA. (112)

2969 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:20-02-2016 om 16:10
Eindtijd:05-03-2016 om 22:10
Biedingen (8)
Knoef
05 mrt. / 10:11
€ 30
leoniel
05 mrt. / 10:11
€ 25
Knoef
05 mrt. / 10:11
€ 17
leoniel
05 mrt. / 10:11
€ 15
Knoef
28 feb. / 11:12
€ 7
Bendea
28 feb. / 11:12
€ 5
Knoef
28 feb. / 11:12
€ 3
Bendea
23 feb. / 20:33
€ 1