Ben Boot - Beschermd door Isis

Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!
Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!Ben Boot - Beschermd door Isis kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  BertO

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ben Boot (1946)
Jaartal1977
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk van Bernard Jean (Ben) Boot, 31 okt 1946 geboren te Rotterdam en opleiding aan academie beeldende kunst in Rotterdam. In de schilderijen van Ben Boot komen veelal mythologische figuren voor. Zo ook dit prachtige en gedetailleerde werk genaamd “beschermd door Isis”.
Het werk is uit de periode 1976/1977. Ben heeft het geschilderd op paneel.

Ben Boot (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BertO

Lid sinds 2020
1 verkochte items
40 cm
33 cm
Starttijd:28-03-2020 om 15:11
Eindtijd:02-04-2020 om 20:26
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieGouda, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie