Ben Leenen - shoreham by sea (UK) - Verkocht

Ben Leenen - shoreham by sea (UK) kopen? Bied vanaf 95!

Ben Leenen - shoreham by sea (UK) kopen? Bied vanaf 95!Ben Leenen - shoreham by sea (UK) kopen? Bied vanaf 95!
  • Ben Leenen (1949)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1987
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie origineel olieverf Ben Leenen. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Ben Leenen (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3624 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
40.5 cm
50 cm