Mooi schaaltje in perfecte staat vervaardigd door Ben Oldenhof. Lijkt te zweven op klein voetje. Het voetje en een gedeelte van de onderzijde zijn ongeglazuurd gebleven. Zeer dun porselein.De rest is bedekt met een bruin paarsachtig matte glazuur. Afkomstig uit de collectie Achterbergh. Qua stijl is een grote verwantschap met het werk van Geert Lap. Gesigneerd en gedateerd,
Zeer Goed
gave conditie. Geen scheuren, schilfers of restauraties.
Tot 2 kg.
€ 9,20