Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! - Verkocht

Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!
Grafiek (handgesigneerd)

Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!Ben Sleeuwenhoek - gevierd conceptueel Kunstenaar - serie van ZES zeefdrukken - zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 174!
  • Ben Sleeuwenhoek (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
  • Bijzonder mooi grafisch "sjabloon" werk van de Zeeuwse conceptueel kunstenaar (vanaf 2006 werkend in Berlijn). Serie van 6 zeefdrukken met terugkerende voorwerpen en thema's. Zeer kleine oplage van 12 stuks. Gesigneerd en gedateerd. De serie verkeert in zeer goede conditie.

Ben Sleeuwenhoek was van jongs af aan gefascineerd door Oosterse kunst; Oosterse symboliek en thematiek vormen een grote invloed op zijn werk. Ook Joseph Beuys bleek een belangrijke inspiratiebron. Van 1968-1973 volgde Sleeuwenhoek een opleiding aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunst. Sleeuwenhoek’s tekeningen en schilderijen doen vaak grafisch en sjabloonachtig aan. Aanvankelijk gebruikte hij veel tekst in zijn werken, later werd dat steeds minder. Hij had van 1973-2007 een atelier in Middelburg en woonde van 1990-2006 in Amsterdam. In dat laatste jaar vestigde hij zich in Berlijn. Sleeuwenhoek, die ook keramieken objecten vervaardigt (artist in residence Europees Keramisch Werkcentrum Den Bosch, 1992, 2000-2001), nam vanaf 1974 deel aan tentoonstellingen (sinds 1978 ook solo-exposities). Hij verbleef tussen 1984 en 1996 regelmatig in India. Zijn werk is opgenomen in een groot aantal museale collecties.
de hele serie verkeert in zeer goede conditie.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Ben Sleeuwenhoek (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3863 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
31.5 cm
21.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-6-2022 om 21:03
Eindtijd3-7-2022 om 22:23
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken