Ben van den Eerenbeemt - Acryl op doek, Stilleven VI - Ingelijst - Verkocht

Ben van den Eerenbeemt - Acryl op doek, Stilleven VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Ben van den Eerenbeemt - Acryl op doek, Stilleven VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Ben van den Eerenbeemt - Acryl op doek, Stilleven VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Ben van den Eerenbeemt - Acryl op doek, Stilleven VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Ben van den Eerenbeemt (1933-2006)
Jaartal1991
TechniekAcryl
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
Lijst40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Acryl op doek, bevestigd op paneel

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

Ben van den Eerenbeemt (1933-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45559 verkochte items
Alle items van deze verkoper (850)
40 cm
40 cm
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:15-11-2018 om 11:37
Eindtijd:25-11-2018 om 19:35
ymepasma
25 nov. / 19:20
€ 100