Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 litho's waarvan 3 gesigneerd- 1967
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2002 prijs verlaagd
Marius Janssen - Rotterdam - het Witte Huis
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 23-12-2012 om 14:02 |
Eindtijd | 28-12-2012 om 13:57 |