Beniti Cornelis - Zonder titel - Gesigneerde zeefdruk - 1987 - Verkocht

Beniti Cornelis - Zonder titel - Gesigneerde zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Beniti Cornelis - Zonder titel - Gesigneerde zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 40!Beniti Cornelis - Zonder titel - Gesigneerde zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Beniti Cornelis (1946-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk
Formaat: ca. 21 x 28,5 cm
Genummerd: Ja
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 8
Voorzien van droogstempel: Ja
Jaar: 1987

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Beniti Cornelis (1946-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-04-2018 om 22:54
Eindtijd:12-04-2018 om 22:54
Daniel24150
10 apr. / 21:48
€ 40