Berend Jan Brouwer - C4210 - Schaapsherder met kudde op de hei

Berend Jan Brouwer - C4210 - Schaapsherder met kudde op de hei kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Berend Jan Brouwer - C4210 - Schaapsherder met kudde op de hei kopen? Bied vanaf 10!Berend Jan Brouwer - C4210 - Schaapsherder met kudde op de hei kopen? Bied vanaf 10!Berend Jan Brouwer - C4210 - Schaapsherder met kudde op de hei kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Berend Jan Brouwer (1872-1936)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Herder met schaapskudde op de hei,

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen

ConditieRedelijk

staat: vergeelde vernis, oppervlaktevuil en slijtschade, craquelures, verfverlies op verschillende plekken (met name linksonder) en spierraam doorslag

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:20-11-2019 om 15:32
Eindtijd:09-12-2019 om 06:49

Biedingen (1):

Ignat
8 dec. / 19:03
€ 10