• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek - Verkocht

Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Vergelijkbaar item plaatsen
Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!Bernadette Beunk - Lijnenspel, acrylverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

Lid sinds 2013
2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Bernadette Beunk (1958)
TypeSchilderij
Periode1945 t/m 1999
TechniekAcryl
DragerCanvas (Doek)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooi, abstract werk van Bernadette Beunk.  Acrylverf op doek, in verso gesigneerd, kan zonder lijst worden opgehangen.  In uitstekende conditie.


Afmetingen: 80cm x 75cm


Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.


Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).

ConditieZeer Goed
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Bernadette Beunk (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

Lid sinds 2013
2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
Pinterest
75 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:15-11-2020 om 21:11
Eindtijd:29-11-2020 om 20:41
Biedingen (1)
morelsgoed
29 nov. / 20:34
€ 250
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.