Prachtig bronzen beeld van de hand van Bernadette Leijdekkers.
Zeer fraai werk met een trompettist, een saxofonist en een trombone speler.
Mooi gedetailleerd! Aan de achterzijde gemonogrammeerd door de kunstenaar zelf.
Helaas is de sokkel wat minder netjes, die heeft wat chipjes op de hoeken.
Goed
De sokkel heeft wat chipjes op de hoekjes.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25