Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten'

Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!
Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!Bernadette Leijdekkers - Bronzen sculptuur | 'De muzikanten' kopen? Bied vanaf 150!
  • Bernadette Leijdekkers (1949)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 13 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Prachtig bronzen beeld van de hand van Bernadette Leijdekkers.

Zeer fraai werk met een trompettist, een saxofonist en een trombone speler.

Mooi gedetailleerd! Aan de achterzijde gemonogrammeerd door de kunstenaar zelf.

 Helaas is de sokkel wat minder netjes, die heeft wat chipjes op de hoeken.
De sokkel heeft wat chipjes op de hoekjes.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Bernadette Leijdekkers (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Alpha-art
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (8)
13
21
6