Bernadette Leijdekkers - De Danseres. - Verkocht

Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 85,00

Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - De Danseres. kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Bernadette Leijdekkers (1949)
TypeBeeld / Object
Jaartal2005
TechniekBrons
StijlRealistisch
Afmetingen24 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht964 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige verbronsd sculptuur op marmeren sokkel, met monogram (BL), gemaakt en ontworpen door : Bernadette Leijdekkers.
Afmetingen: sokkel : 7 x 5 x 5 cm., totale hoogte : 24 cm.

Een dynamisch kunstwerk.

Bernadette Leijdekkers (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

680 verkochte items
7
24
7
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:26-05-2019 om 10:04
Eindtijd:02-06-2019 om 21:04
Biedingen (3)
CarolienGiesen
02 jun. / 20:54
€ 85
Taurus
01 jun. / 15:06
€ 75
CarolienGiesen
31 mei / 15:39
€ 65