Bernard Bygodt - 13 EYGALIERES

Bernard Bygodt - 13 EYGALIERES kopen? Bied vanaf 1000!
Bernard Bygodt - 13 EYGALIERES kopen? Bied vanaf 1000!Bernard Bygodt - 13 EYGALIERES kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  vanpouckehans

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bernard Bygodt (1993-2004)
Jaartal1970
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen95 cm x 195 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olie op canvas door Bernard Bygodt.
Zeer groot werk ideaal om ergens een oppervlakte mooi mee te vullen.

Bernard Bygodt (1993-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  vanpouckehans

Lid sinds 2020
verkochte items
195 cm
95 cm
Starttijd:04-05-2020 om 14:44
Eindtijd:17-05-2020 om 15:06
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieBrugge, België
VerzendingAlleen per koerier