Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. - Verkocht

Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Eilers - Stilleven met papavers en pioenrozen. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Bernard Eilers (1878-1951)
DragerMarouflé
StijlRomantisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 73 cm (h x b)
Lijst69 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Foto s maken deel uit van de beschrijving.

Prachtig bloemstilleven in zware lijst Het werk is gemaroufleerd.
Bernard F Eilers was lithograaf, fotograaf en kunstschilder .
Eilers werkte na een schamele schoolopleiding als schildersknecht. Op zijn dertiende werd hij als jongste leerling aangenomen bij de Amsterdamse lithografeerinrichting Van Leer & Co. Zijn uitzonderlijke talent viel zo op, dat hem de uitvoering van een Engelse litho in negen kleuren werd toevertrouwd. Met een vriend bezocht hij ’s avonds de tekenschool en op de vrije zondagen gingen de vrienden te voet op pad naar de Vechtstreek om er te tekenen. Op zijn zeventiende was hij een volleerd lithograaf

Het schilderij heeft wat lichte gebruikssporen. De zware lijst is in goede conditie

Bernard Eilers (1878-1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
100 verkochte items
94 cm
69 cm
73 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 19:03
Eindtijd:03-07-2022 om 19:09
MargarethaK
vandaag / 18:54
€ 175