FA. (1)

Bernhard Jäger:

Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!
Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!Bernhard Jäger:  kopen? Bied vanaf 40!

Bernhard Jager

Geplaatst door  augustlieven
FA. (1)

50 verkochte items
  • Bernhard Jager
GesigneerdHandgesigneerd

Bernhard Jäger (° München 1935) studeerde aanvankelijk biologie, doch keerde zich al snel van de wetenschap af om zich aan de kunst te wijden. Na zijn studie richtte hij een atelier voor grafiek op, om vanaf 1959 ook zélf  lithografieën te maken en naderhand een veelzijdige loopbaan als beeldend kunstenaar te ontwikkelen.

Het is niet altijd eenvoudig om het werk van Bernhard Jäger te doorgronden. Het is vaak burlesk, satirisch, soms zelfs agressief. Maar altijd staat de mens centraal, in zijn complexe fysische én psychische realiteit. Zeker voor de litho die we hier aanbieden (en voor andere die allicht nog zullen volgen), geldt de gebalde karakterisering die Peter Iden in 1968 van Jäger's werk gaf: 'Eine Mischung von Brutalität und Komik, Witz und Teufelei'.

Het blad dat we aanbieden, is in onberispelijke staat, noot ingelijst geweest. Afmetingen: 65 x 50 cm. In potlood door de kunstenaar genummerd (74/80), gesigneerd en betiteld.

Wordt in harde, beschuttende rol verstuurd. Verzending met Bpost (Nederland: 18 €, Belgie: 10 €) of met Kiala (Nederland: 8,5 €, Belgie: 5,5 €)

Omdat ik vaak in het buitenland ben, kan de verzending enige vertraging oplopen.

Bernhard Jager

Geplaatst door  augustlieven
FA. (1)

50 verkochte items
Starttijd:12-05-2016 om 08:47
Eindtijd:26-05-2016 om 08:47
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNederland