Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Köln, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||