Bert Boerboom - zonder titel (GJ-25) - Verkocht

Bert Boerboom - zonder titel (GJ-25) kopen? Bied vanaf 115!
Bert Boerboom - zonder titel (GJ-25) kopen? Bied vanaf 115!Bert Boerboom - zonder titel (GJ-25) kopen? Bied vanaf 115!
  • Bert Boerboom
Jaartal1984
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 90 cm (h x b)
Lijst78 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  werk van Bert Boerboom op doek.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden via een koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Bert Boerboom

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (457)
90 cm
78 cm
90 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-04-2022 om 12:48
Eindtijd:17-05-2022 om 08:57
RS77
16 mei / 20:52
€ 95