Bert Maurits - Kate. - Verkocht

Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!

Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!Bert Maurits - Kate. kopen? Bied vanaf 125!
  • Bert Maurits
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kate is een schilderij van de kunstenaar Bert Maurits, wonend en werkend in Haarlem, Holland. Maurits studeerde af aan de Haagse kunstacademie (KABK) met als specialisatie tekenen & schilderen.
Maurits, die bestaande schilders stijlen mixt waardoor zijn werk raakvlakken heeft met zowel het abstract-expressionisme als Street- en popart, laat zich wel vaker inspireren door foto’s of beelden uit de mainstream media of privé archief. De thematiek binnen zijn werk zijn in de regel mensfiguren & portretten. Het thema zelfs is vaak alleen maar de aanleiding om de penselen te laten roffelen en aan het werk te gaan. Zijn onderwerpen liggen hem na aan het hart en zijn een directe weergave en reactie op zijn dagelijkse leven. Zijn eigen verhaal is niets bijzonders maar juist daarom is zijn kunst voor iedereen te bevatten. Direct, persoonlijk en vol emotie.

ConditieRedelijk
Kate is een schilderij van de kunstenaar Bert Maurits, wonend en werkend in Haarlem, Holland. Dit schilderij, een origineel en dus uniek kunstwerk, stamt uit 2019/2020. Het kunstwerk, acrylverf op papier, meet 120 bij 77 cm. Het kunstwerk is in redelijke staat en een mooi voorbeeld van zijn figuratieve stijl. Het schilderij kan bij het atelier van de kunstenaar worden opgehaald. Maar het kunstwerk kan ook op kosten van de koper, verzonden worden.

Bert Maurits

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  studio18rood
Lid sinds 2010
6 verkochte items
77 cm
120 cm

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd2-10-2020 om 15:10
Eindtijd11-10-2020 om 21:22
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken