Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Shunyam - 'Nieuw Leven' (mooi gelijst)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
heeft slecht één eigenaar gehad en altijd op dezelfde plaats gehangen, niets geleden dus | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland |
Objectlocatie | Dongen, Nederland |
Starttijd | 20-5-2021 om 15:27 |
Eindtijd | 31-5-2021 om 18:32 |