Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pandemie-tip: in overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen. het is mogelijk het werk zonder lijst per aangetekende post te versturen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-9-2022 om 10:09 |
Eindtijd | 12-12-2022 om 9:45 |