Bert van Wijk - Where water flows - Verkocht

Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!
Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!Bert van Wijk - Where water flows kopen? Bied vanaf 1495!
  • Bert van Wijk (1981)
Jaartal2013
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een uniek schilderij van de kunstenaar Bert van Wijk: where water flows.

Het is een romantisch tafereel waarin 2 monstertjes, ieder aan de andere zijde van de rivier naar elkaar staan te kijken.

120x85 cm. Het schilderij zit vol kleine unieke verrassingen, van ufo's tot vogels.

 Inclusief de originele schetsen. Het werk is in 2013 in opdracht gemaakt.

Bert van Wijk (1981)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Os
FA. (12)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
120 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 1.552,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 15:19
Eindtijd:25-01-2023 om 10:55
COverweg
25 jan. / 10:44
€ 1350