Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda - Verkocht

Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!
Glas / Keramiek

Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!Bertil Vallien - Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda kopen? Bied vanaf 22!
  • Bertil Vallien (1938)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen24 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Blank glazen raamhanger van een vogel uitvoering Kosta Boda, ontwerp Bertil Vallien. Niet gemerkt. Prima conditie.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Bertil Vallien (1938)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  woerro
2224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
18
24
18