Bertus Voortman - Bloemen in vaas - Verkocht

Bertus Voortman - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 8!

Verkoopprijs: € 8,00

Bertus Voortman - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 8!Bertus Voortman - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 8!

Geplaatst door  wmvoortman

Lid sinds 2017
45 verkochte items
  • Bertus Voortman (1916-2012)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen8.5 cm x 12.5 cm (h x b)
Passe-partout13 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Gesigneerd linksonder
  • Authenticiteit volledig gegarandeerd

Bertus Voortman (1916-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wmvoortman

Lid sinds 2017
45 verkochte items
18 cm
13 cm
12.5 cm
8.5 cm
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:25-04-2019 om 16:49
Eindtijd:28-04-2019 om 16:13
sonjamaria
28 apr. / 10:34
€ 8