Bertus Voortman - Jersey no. 4 - Verkocht

Bertus Voortman - Jersey no. 4 kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Bertus Voortman - Jersey no. 4 kopen? Bied vanaf 10!Bertus Voortman - Jersey no. 4 kopen? Bied vanaf 10!Bertus Voortman - Jersey no. 4 kopen? Bied vanaf 10!
  • Bertus Voortman (1916-2012)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • gesigneerd rechtsonder
  • authenticiteit gegarandeerd
  • Techniek is ACRYL

Bertus Voortman (1916-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  wmvoortman

Lid sinds 2017
45 verkochte items
22.5 cm
17 cm

ObjectlocatieRuurlo,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd31-5-2019 om 11:39
Eindtijd4-6-2019 om 20:42
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken