Betty bij 't Vuur - Interieur

Betty bij 't Vuur - Interieur kopen? Bied vanaf 45!
Betty bij 't Vuur - Interieur kopen? Bied vanaf 45!Betty bij 't Vuur - Interieur kopen? Bied vanaf 45!
  • Betty bij 't Vuur
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een origineel werk  op papier van Betty bij 't Vuur.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Betty bij 't Vuur

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
60 cm
46 cm
Starttijd:26-09-2022 om 14:20
Eindtijd:09-10-2022 om 22:13
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland