Bidet - geen titel - Verkocht

Bidet - geen titel kopen? Bied vanaf 60!

  • Bidet (1960)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
geschilderd door bidet die geïnspireerd was door  Keith Haring
Er is niets gebeurd met het schilderij maar heeft lang aan de muur gehangen

Bidet (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Evelina1
Lid sinds 2018
2 verkochte items
65 cm
100 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd27-4-2019 om 13:34
Eindtijd30-5-2019 om 13:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken