Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi - Verkocht

Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Bitossi (1871)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen20 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Blauwe gestreepte aardewerken kandelaar - Aldo Londi, uitgevoerd bij Bitossi in Italie. in prima gebruikte conditie. niet gemerkt, wel voorzien van italy op de bodem.

In prima conditie, minimale glazuurflinter op de onderrand.

Bitossi (1871)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
12
20
8
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-12-2019 om 21:36
Eindtijd:30-12-2020 om 19:07
Biedingen (3)
Hollger
27 dec. / 15:42
€ 10
charles1
27 dec. / 15:42
€ 10
Hollger
27 dec. / 13:52
€ 1