Vier Whiskey of waterglazen uit de serie "Piraten Zegel" ontworpen door Bjorn Wiinblad rond 1960. De blank kristallen glazen zijn voorzien van een grijsgroen zegel met de volgende afbeeldingen;
Anker Schip Twee pistolen Vis
Alle voer de glazen zijn in prima onbeschadigde conditie en voorzien van een ets merk aan de onderzijde van het glas. Een glas heeft ook nog het originele papieren merksticker aan de achterzijde.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie
Tot 2 kg.
€ 10,00