Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht

Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!
Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!Bob Nieuwenhuysen - Gouache op papier - Landschap - 1999 - met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 52!
  • Bob Nieuwenhuysen (1946-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Techniek Gouache
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Passe-partout 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Medium: Gouache op stevig papier
  • Datering: 1999
  • Genummerd:
  • Gesigneerd: met potlood
  • Conditie: In zeer goede staat
  • Getiteld: "Landschap"
  • Bladmaat: 18 x 25 cm

Bob Nieuwenhuysen (1946-2010) (schilderijen, collages, etsen en tekeningen)
Bob was een erkend kunstenaar die in de jaren 70 veel bekendheid genoot dankzij zijn schilderijen van het polderlandschap in de Haarlemmermeer. Daarnaast was Bob een gewaardeerd docent op de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten (KBAK) in Den Haag.
“Nieuwenhuysens vroege schilderijen vormen eigenlijk zorgvuldig geschilderde documenten van het onooglijke in de zich genadeloos ontwikkelende polder”.
In de periode daarna ontwikkelt zijn werk zich naar ‘ogenschijnlijk’ abstract, met het landschap en de natuur als terugkerend thema.
“Wat overblijft is een strenge, architectonische opstelling waarin de ruimtelijke essentie van het polderlandschap teruggebracht wordt tot een icoon, een teken”.
Bob’s werk kent een grote diversiteit aan het gebruik van verschillende technieken en materialen zoals etsen, houtsneden, collages en tekeningen. Voornamelijk abstract. Bob leefde ‘geen dag zonder lijn’.

Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Bob Nieuwenhuysen (1946-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4823 verkochte items
Alle items (167)
35 cm
25 cm
25 cm
18 cm