Bob van den Haspel - untitled 00433

Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!
Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!Bob van den Haspel - untitled 00433 kopen? Bied vanaf 100!
  • Bob van den Haspel (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 140 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Enigszins abstracte voorstelling: natuurelementen, water, boot, meerpaal.
Tinten: blauw, zwart, wit, grijs groenachtig.

Ik kan geen beschadigingen vinden.
Schilderij hangt al jaren in kamer zonder direct zonlicht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland

Bob van den Haspel (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  FSECremers
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
90 cm
140 cm