Borek Sipek - Schaapvoetvaas

Borek Sipek - Schaapvoetvaas kopen? Bied vanaf 250!
Borek Sipek - Schaapvoetvaas kopen? Bied vanaf 250!Borek Sipek - Schaapvoetvaas kopen? Bied vanaf 250!Borek Sipek - Schaapvoetvaas kopen? Bied vanaf 250!Borek Sipek - Schaapvoetvaas kopen? Bied vanaf 250!
  • Borek Sipek (1949)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1972
Afmetingen 28 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 570 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Prachtige onberispelijke glazen vaas ontworpen door Borek Sipek. De vaas heeft een uniek ontwerp met gekleurde accenten en een gedraaide voet. Een echte eyecatcher voor elk interieur. Perfect voor bloemen of als decoratief object.
Gesigneerd in de glazen voet
Object heeft minimaal 50 jaar in onze vitrinekast gestaan....onaangeroerd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geleen, Nederland

Borek Sipek (1949)

Nederlands Nederlands Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (9)

Geplaatst door  loemeleboer51
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items (1)
19
28
19